Letadlo

Ostatní akce

Školní rok 2020/2021

Bližší informace o akcích, které jsou určeny pro společně strávené chvíle s rodiči, budou vždy před konáním upřesněny na vývěsce 1. MŠ

 

16.6.  od 15.00 hodin představení Břichomluvec a po skončení

pasování předškoláků na školáky a loučení se školním rokem

 

Školní rok 2019/2020

30.1. dopoledne Malá technická univerzita – předškoláci žlutá + červená třída

4.2. projektové dopoledne o zdravé výživě

 

Školní rok 2018/2019

září

20.9. od 15.00 hodin

Hry s jablíčky

říjen

3.10. Canisterapie

listopad

7.11. dopoledne Malá technická univerzita a beseda v knihovně – předškoláci žlutá + červená třída

13.11. dopoledne vánoční fotografování – prosíme o nahlášení dětí, jejichž rodiče o foto nemají zájem

19.11. dopoledne program o životě nevidomých "Šifra mistra Brailla"

27.11. dopoledne vánoční dílnička pro všechny děti

28.11. dopoledne Malá technická univerzita – předškoláci žlutá + červená třída

prosinec

18.12. odpolední vánoční setkání s rodiči

leden

7.1. dopoledne Malá technická univerzita – předškoláci žlutá + modrá třída

28. 1.  dopoledne vyšetření očí – pro přihlášené děti (přihlásit Vaše dítě můžete u pí. učitelek ve třídách)

únor

7.2. začátek plaveckého výcviku

15.2. dopoledne Malá technická univerzita – předškoláci žlutá + modrá třída

27.2.  karneval v MŠ

březen

4.3. dopoledne základy první pomoci pro děti 
"Záchranáři v MŠ"

22.3. dopoledne Malá technická univerzita – předškoláci žlutá + modrá třída

26.3. dopoledne beseda v místní knihovně - žlutá + modrá třída

duben

4. a 5.4. odpoledne zápis do ZŠ - předškoláci žlutá + modrá třída

9.4. dopoledne velikonoční tvoření v MŠ

10.4. dopoledne Den otevřených dveří pro nové kamarády

11.4. dopoledne Vítání občánků - vystoupení červené třídy

23.4. dopoledne Den Země - akce MČ na multifunkčním hřišti

26.4. dopoledne Malá technická univerzita – předškoláci žlutá + modrá třída

30.4. dopoledne výuka angličtiny

květen

11.5. od 14.00 hodin

vystoupení pro důchodce v obci

(kamarádi z modré a žluté třídy)

16.5. od 15.00 hodin Den rodiny

(připravuje pro Vás a Vaše děti Spolek rodičů a přítel školy )

17.5. dopoledne Malá technická univerzita – předškoláci žlutá + modrá třída (poslední hodina)

červen

12.6. od 15.30 hodin

divadlo O tureckém rybáři

+ PASOVÁNÍ

předškoláků na školáky a loučení se školním rokem

(akce pro všechny děti a rodiče)

14.6. dopoledne - čokoládovna v Šestajovicích (všichni)

19.6. dopoledne - program se zdravotním Klaunem

20.6. poslední plavání