Třídní plán - červená třída

Školní rok 2019/20

ZÁŘÍ V ČERVENÉ TŘÍDĚ

Rychle nám to uteklo a máme po létu. Už jsou z nás velké děti a máme třídu plnou předškoláků. Po zážitcích z prázdnin jsme se začali učit básnicky, písničky a procvičovat znalosti. Seznámili se s novými kamarády a snažili si pomáhat. Radost nám udělal projekt od Sokola, kde jsme se seznámili s kobylkou Emilkou a procvičovali s ní skoky, přeskoky. Do školky nám přijelo i divadlo, kde jsme mohli vidět pohádku ,,Perníková Chaloupka“. Vítr nám přifoukl i ,,Podzim“ a my jsme ho mohli přivítat na zahradě. Díky Sdružení rodičů jsme si mohli zasoutěžit, vyrábět s babičkami na „Bramboriádě“. Šikovní rodiče nám k tomu přinesly i něco dobrého. Moc jim za to děkujeme. Měli jsme první hodinu technické univerzity, kde jsme si vyzkoušeli, jak se navrhují města a staví.

To je zatím od nás vše. Hezké Podzimní období - Vaši „Červeňáci“

UČÍME SE SE ZVÍŘÁTKY

Září: Svět v mateřské škole

Říjen: Sklízíme plody podzimu