Letadlo

Třídní plán - modrá třída

CELÝ ROK S ÚSMĚVEM

ZKOUŠÍME CO DOVEDEM

ŘÍJEN V MODRÉ TŘÍDĚ

A máme tu další měsíc. Hned začátkem října jsme navštívili výstavu u našich Zahrádkářů, kam jsme přispěli výtvarným dílem, jehož tvorba nás moc bavila. Výstava ovoce a zeleniny se nám hodila i k tématu - "Dobroty ze zahrádky", kde jsme se seznámili s různými druhy ovoce ( i exotického) a zeleniny. V dalších tématech jsme se podívali na pole, kde jsme poznali různé druhy obilí a také dravce a pak jsme se dostali až do lesa. Stále velký problém nám dělá určování jehličnatých a listnatých stromů. Zvířátka v lese už docela poznáme a kupodivu i víme, jaké houby jsou jedovaté a které můžeme sbírat.

Dále nás čekal program " Recyklohraní", kdy nás zábavnou formou provedl ježek a žába tříděním odpadů. A v neposlední řadě nás navštívila paní z Malé technické univerzity a na chvíli jsme se stali "Staviteli města". Měsíc utekl jako voda a už se těšíme, co nás čeká v tom dalším.

ZÁŘÍ V MODRÉ TŘÍDĚ

Po prázdninách se sešlo v modré třídě několik nových kamarádů a několik kamarádů z červené třídy. Všichni jsme se hezky skamarádili a dohromady vymysleli pravidla, která bychom měli ve třídě dodržovat. Naučili jsme se několik básniček a s radostí jsme shlédli program "Kouzelné bubliny". Velmi nás bavila příprava pochutin na akci s rodiči " Jablíčkování". To jsme si všichni moc užili i díky tomu, že nám přálo počasí.


Září: Začínáme spolu

Říjen: Dary podzimu

Listopad: Podzimní plískanice

Prosinec: Radostné čekání

Leden: Veselá zima

Únor: Svět kolem nás

Březen: Jaro se vrátilo

Duben: Hrátky se zvířátky

Květen: Voňavý domov

Červen: Léto jak má být