HRAVÉ LYŽOVÁNÍ – Aktualizováno

Výjezdový lyžařský kurz pro děti od 4 let,

pořádáný ve spolupráci s MŠ

O kurzu:

• 5 denní výjezdový lyžařský kurz (Po-Pá) pro začátečníky i pokročilé v dopolední nebo odpolední variantě.
  • 2 hod. lyžování denně. Výuka probíhá ve skupinkách rozdělených dle věku a výkonnosti.
  • Odjezd i příjezd je zajištěn smluvním dopravcem organizátora k budově školy.
  • Děti jsou po celou dobu v doprovodu pedagogů.

Půjčovna:

• Zajišťujeme zapůjčení kompletního lyžařského vybavení přímo v areálu za speciální cenu 650,-Kč/týden.

Přihlašujte se pomocí on-line systému na www.hravelyzovani.cz od 27.9.2021 do 15.10.2021

Kapacita míst pro jednotlivé školy/školky je omezena!

Termín kurzu a úhrada:

Úhradu kurzovného nutné provést do 20.11.2021 převodem na účet po emailové výzvě organizátora.

Zázemí:

Pro převlékání a odpočinek je připraven krytý vyhřívaný stan.
V areálu je po celou dobu k dispozici teplý čaj. V polovině výuky je plánovaný čas na svačinu, kterou zajišťujeme z MŠ.
Děti navštěvující ZŠ si vozí vlastní svačinku.

Onemocnění dítěte:

V případě odhlášení z kurzu před nebo v průběhu kurzu z důvodu nemoci (musí být doloženo potvrzením od lékaře) máte možnost uplatnit náhradu ve výši 80% ze zaplacené částky na smluvní pojišťovně organizátora akce.

Cena zahrnuje:

10 hod. výuky lyžování, dopravu, skipasy, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění a pojištění zrušení/přerušení účasti na kurzu, teplý nápoj po celou dobu výuky, úschovu lyží a bot, organizaci závodů, včetně drobných cen a diplomů pro všechny účastníky kurzu.

Kompletní informace naleznete na www.hravelyzovani.cz

Předškolní sport s.r.o., Mgr.Pavla Štočková, tel. 608606170