Červená třída

Asistent pedagoga

Červená třída s hernou

ZÁŘÍ V ČERVENÉ TŘÍDĚ

Září byl pro nás měsícem seznamování a adaptace, jelikož k nám nastoupilo mnoho nových kamarádů. Seznámili jsme se s prostředím školky, zahradou i ostatními kamarády z jiných tříd. Už víme, že chodíme do červené třídy. Hráli jsme hry na jména, abychom si je zapamatovali. Také jsme si opakovali, jakou máme značku, což už nám ke konci měsíce šlo parádně. Také jsme si od paní učitelek vyslechli pravidla, která se snažíme dodržovat. Také již proběhlo první divadélko a navštívilo nás štěňátko Vesmír, aby nám ukázal, jak se cvičí na Canisterapii. Vyráběli jsme společný obrázek na výstavu k našim zahrádkářům. Přivítali jsme podzim celoškolní hrou na naší zahradě. Plnili jsme různé úkoly a získali poklad. Již jsme se naučili pár básniček i písniček, které nás moc baví. Také jsme si pořídili živého králíčka, o kterého se vzorně staráme.

ŘÍJEN V ČERVENÉ TŘÍDĚ

LISTOPAD V ČERVENÉ TŘÍDĚ