Žlutá třída

Třídní učitelka

Žlutá třída s hernou

Září ve žluté třídě

Uplynul již celý měsíc od zahájení školního roku a opět je u nás ve školce od rána do odpoledne rušno. S kamarády jsme se seznámili s prostory žluté třídy a stanovili si pravidla, která je nutné ve školce dodržovat. Vyráběli jsme, kreslili a povídali si o všem co se týká kamarádství a rodiny. Hned na začátku měsíce, jsme se byli podívat na „Den zdraví“, kde jsme se mohli podívat na exotická i domácí zvířata a vyzkoušeli jsme si, co víme o lese. Měli jsme možnost pohladit si slepeckého psa a vyzkoušet obrázky pro nevidomé. Zajímavá byla i znaková řeč pro sluchově postižené. V tento měsíc k nám zavítalo i divadélko a přivítali jsme společně se všemi kamarády podzim za pomoci procházky po okolním lese s plněním úkolů. Jedno dopoledne se u nás usídlili dravci a kamarádi měli možnost se nejen něco zajímavého dozvědět, ale i si vyzkoušet, jak je takový dravec těžký. Poslední akcí bylo „Jablíčkohraní s Inkou“ – všem se moc líbilo a jsme rádi, že nám vyšlo počasí. V neposlední řadě, se musíme zmínit o první lekci „Malé technické univerzity – malý stavitel“ – zde se kamarádi dozvěděli např. kdo je to kartograf.

jako obě předchozí třídy je rozdělena na hernu a třídu. V herně najdeme mnoho hraček, kuchyňku, didaktické a deskové hry, klávesy, interaktivní tabuli, relaxační koutek. Třída je připojena k herně a je vybavena stolečky a výtvarným koutkem.